Votka Fiyatları 2023! Votka Fiyatları için Yapılan Son Artışlar Belli Oldu

Votka fiyatları ciddi bir artışa sahne oldu. Asgari ücret, memur maaşı, emekli maaşı ve market ürünlerine yapılan artış derken bir artış da alkollü içkilere yapıldı. Alkollü içkiler arasında yer alan Votka için belirlenen fiyat politikasını sizlerle paylaşıyoruz. 35’lik votka fiyatları 2023 yılı için belirlendi. 70’lik Votka fiyatları istanblue markası için soruluyor. Sizlere ülkemizde en çok tüketilen votka markalarını ve fiyatlarını liste halinde açıkladık. 50’lik Votka istanblue ve diğer votka cl için haberimizi takip edebilirsiniz. Votka Ne Kadar 2023? Votka Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar? 70’lik Votka fiyatları istanblue, absolut, Binboa için merak ediliyor. Yeni yıl için yapılan zamların ardından tüm votka markaları için zamlar peş peşe gelmeye devam ediyor. 2023 yılı içerisinde belirlenen 50’lik votka fiyatları istanblue ve diğer markalar için değişiklik gösteriyor. Haberimizin devamından tüm markalar için 2023 yılında belirlenen votka ücretlerini tekel bazında görebilirsiniz. Böylece yeni yıldaki fiyat güncellemelerini öğrenebilirsiniz. 100 lük istanbule Votka Ne Kadar? Votka Fiyatları […]

Votka Fiyatları 2023! Votka Fiyatları için Yapılan Son Artışlar Belli Oldu

Votka fiyatları ciddi bir artışa sahne oldu. Asgari ücret, memur maaşı, emekli maaşı ve market ürünlerine yapılan artış derken bir artış da alkollü içkilere yapıldı. Alkollü içkiler arasında yer alan Votka için belirlenen fiyat politikasını sizlerle paylaşıyoruz. 35’lik votka fiyatları 2023 yılı için belirlendi.

70’lik Votka fiyatları istanblue markası için soruluyor. Sizlere ülkemizde en çok tüketilen votka markalarını ve fiyatlarını liste halinde açıkladık. 50’lik Votka istanblue ve diğer votka cl için haberimizi takip edebilirsiniz.

Votka Ne Kadar 2023? Votka Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar?

70’lik Votka fiyatları istanblue, absolut, Binboa için merak ediliyor. Yeni yıl için yapılan zamların ardından tüm votka markaları için zamlar peş peşe gelmeye devam ediyor. 2023 yılı içerisinde belirlenen 50’lik votka fiyatları istanblue ve diğer markalar için değişiklik gösteriyor. Haberimizin devamından tüm markalar için 2023 yılında belirlenen votka ücretlerini tekel bazında görebilirsiniz. Böylece yeni yıldaki fiyat güncellemelerini öğrenebilirsiniz.

100 lük istanbule Votka Ne Kadar? Votka Fiyatları istanblue için Ne Kadar Oldu?

35’lik istanblue votka fiyatları 2023 yılında zamlandı. Bunun üzerine genellikle büyük votka almak isteyenler 100’lük votkaların fiyatlarını merak etmeye başladı. 100’lük istanblue votka ne kadar diyenlere eski fiyatının 479 TL olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yapılan güncellemelerle beraber gelen zam fiyatı 499 TL’ye yükseltti. Dolayısıyla eğer 100’lük istanblue votka almak isterseniz 500 TL’ye yakın ödeme yapmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Absolut Votka Fiyatları Ne Kadar?

35’lik votka fiyatları 2023 yılında Absolut markası için de zamlandı. Aşağıda Absolut markasına ait güncel ve eski fiyatları görebilirsiniz:

 • 35 lik Absolut votka fiyatı 2023 yılında yapılan zamdan önce 275 TL’ydi. Son zamların ardından 35 lik Absolut votka fiyatı 330 TL’ye kadar yükseldi.
 • 50 lik Absolut votka fiyatı güncel zamların öncesinde 375 TL değerinde bir etikete sahipti. Ancak zamlarla birlikte 50 lik Absolut almak isteyenler 450 TL ödemeye başladı.
 • 70 lik Absolut votka fiyatı 499 TL üzerinden satışa sahipti. Artık 600 TL üzerinden satılarak alıcılarını arıyor.
 • 100 lük Absolut votka fiyatı 695 TL’ydi. 2023 zammının ardından yeni fiyat 835 TL olarak belirlendi.
 • 175 lik Absolut votka fiyatı 1.350.00 TL’ydi. Artık votkanın fiyatı 1.650.00 TL’ye kadar yükseldi.

Yazarın NOTU: Votkanın Yanında En İyi Ne Gider?

İstanblue votka fiyatı, Absolut votka fiyatı ve Binboa Votka fiyatı için yapılan zamların ardından votkanın yanında en iyi ne gider sorusu da sorulmaya başladı. Eğer Absolut ya da diğer marka votkalardan aldıysanız elma, cips, kraker, turşu ve kuruyemiş gibi gıda ürünlerini de alışveriş sepetinize eklemeyi ihmal etmeyin.

Binboa Votka Fiyatları Ne Kadar?

35’lik votka fiyatları 2023 yılında Binboa markası için de zamlandı. Güncel zamlarla beraber Binboa votka fiyatı listesini sizlerle paylaştık.

 • 35 lik Binboa Votka fiyatı 179 TL’ydi. Artık tekel bayilere giderek 35’lik Binboa votka fiyatı soranlar 219 TL ödemek zorunda kalıyorlar.
 • 70’lik Binboa Votka fiyatı 329 TL’ydi. Bu senenin yeni fiyatı ise 419 TL olarak belirlendi. Böylece Binboa hayranları 88 TL’lik bir artışla votka alabilecekler.
 • 100 lük Binboa votka fiyatı 469 TL’den 579 TL’ye yükseldi.

İstanblue Votka Fiyatları Ne Kadar?

İstanblue votka fiyatları bu sene artış gösterdi. En küçükten en büyüğüne kadar istanblue votka fiyatı için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

 • 20 lik istanblue votka fiyatı; 105 TL’den 115 TL’ye arttı. En küçük ve en ekonomik votkalar arasında karşımıza çıkıyor.
 • 35 lik istanblue votka fiyatı 179 TL’ydi. 199 TL’ye yükselerek 20 TL’lik zama sahip oldu.
 • 70 lik istanblue votka fiyatı 349 TL’den 369 TL’ye çıktı.
 • 100 lük istanblue votka fiyatı 479 TL’ydi. Yine 20 TL oranında yapılan zamla beraber 499 TL’den alıcısını buluyor.

YAZARIN ÖNERİSİ: Votka Sade İçilir Mi?

Votka fiyatı arttıktan sonra alkol tüketenler votka sade içilir mi diye soruyorlar. Votkayı sade içmek istiyorsanız mutlaka yavaş yavaş tüketmeye etki edin. Çünkü votka vücuda çok hızlı etki eder.

Votka yerine rakı tüketmek istiyorsanız rakı fiyatları listemize göz atabilirsiniz. Böylece rakı fiyatları için de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri ve Farklı Fonksiyonları

Merak Edilenler 3 hafta önce

Akülü tekerlekli sandalye (https://expertmedikal.com/akulu-tekerlekli-sandalye) farklı model ve fonksiyonlara sahip olacak şekillerde engelli bireylerin hayatlarını daha kolay bir hâle getirebilmek için özenle tasarlanırlar. Teknolojinin geldiği noktada farklı inovasyonlara ev sahipliği yapan bu ürünler günümüzde engelli bireyler tarafından tercih edilirler. Yine günümüzde açılıp-kapanabilen veya katlanabilen, merdivenleri refakatçisi olmadan çıkabilen, engelli bireylerin doğrulabilmesini sağlayabilen tekerlekli sandalyeler de mevcuttur.İçindekilerNeden Medikal Expert? İnternetten tekerlekli sandalye siparişi vermeden dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da mevcuttur. Yazımızın devamında Medikal Expert web sitesinin ayrıcalıklarından bahsedecek ve bu web sitesini neden tercih etmeniz gerektiği konusunda ipuçları vereceğiz. Neden Medikal Expert? Medikal Expert tekerlekli sandalye (https://expertmedikal.com) başta olmak üzere birçok farklı medikal ürününü bulabileceğiniz bir web sitesidir. Öncelikli olarak farklı model ve fonksiyonlara sahip tekerlekli sandalyelere bu web sitesi üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Güvenli alışveriş yapabileceğiniz bu web sitesinde 7/24 teknik destek de alabilirsiniz. Yine satın aldığınız ürünlerin sertifikalı olması- kaliteli malzemelerden üretilmesi ve ağırlığının hafif olması nedeniyle de bu web sitesi […]

Ücretsiz Bir Şekilde Windows 10 Yükseltmesi Nasıl Yapılır?

Merak Edilenler 3 hafta önce

İçindekilerWindows 10 Yükseltme GereksinimleriMevcut Windows Sürümünüzü Kontrol EdinVerilerin YedeklenmesiWindows 10 Yükseltme Aracını İndirinWindows 10 Yükseltme Aracını ÇalıştırınGüncelleştirmeleri Kontrol EdinYükseltme İşlemini BaşlatınWindows 10 Yükseltme Sonrası Windows 10, Microsoft’un en son işletim sistemi sürümüdür ve güvenlik güncellemeleri ve yeni özelliklerle desteklenmektedir. Eski bir Windows sürümünden ücretsiz bir şekilde Windows 10’a yükseltme yapmak mümkündür. Bu makalede, ücretsiz bir şekilde Windows 10’a yükseltme işlemini adım adım açıklamak için aşağıdaki alt başlıkları takip edebilirsiniz: Windows 10 Yükseltme Gereksinimleri Windows 10’a ücretsiz olarak yükseltmek için bazı gereksinimler vardır. Bilgisayarınızın aşağıdaki minimum gereksinimleri karşılaması gerekmektedir: İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı bir işlemci. RAM: 1 gigabayt (GB) (32 bit) veya 2 GB (64 bit). Boş Sabit Disk Alanı: 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit). Ekran Kartı: DirectX 9 destekli bir ekran kartı ve WDDM sürücüsü. Ekran Çözünürlüğü: 800 x 600 piksel veya daha yüksek. Mevcut Windows Sürümünüzü Kontrol Edin Windows 10’a yükseltmeye başlamadan […]

Adana Boşanma Avukatları Anlaşmalı Boşanma Protokolünde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boşanma her zaman zorlu ve yıpratıcı bir süreçtir. Evlilik birliğinin sona ermesiyle birlikte eşler arasında sorunlar ortaya çıkar. Bu durumda tarafların anlaşmalı bir şekilde boşanmayı gerçekleştirmeleri herkes için daha iyidir.İçindekilerAnlaşmalı Boşanmanın AvantajlarıBoşanma Protokolünün İçeriğiAvukat SeçimiVarlık PaylaşımıÇocuk VelayetiÇocuk için NafakaEşe Ödenen NafakaSosyal Güvenlik HaklarıSonuç Anlaşmalı boşanma, eşlerin boşanma konusunda anlaşmaları ve mahkemeye birlikte başvurarak boşanmaları demektir. Bu sayede taraflar arasında yaşanabilecek olumsuzluklar en aza indirgenir. Anlaşmalı boşanma dava sürecini kısaltır, masrafları azaltır ve tarafların birbirlerine karşı kin ve nefret duymalarının önüne geçer. Anlaşmalı boşanma için tarafların bir boşanma protokolü hazırlamaları gerekir. Boşanma protokolü, boşanma konusunda varılan anlaşmanın detaylarını içeren resmi bir belgedir. İçeriği dikkatlice hazırlanmalı ve imzalandıktan sonra mahkemeye sunulmalıdır. Aksi halde anlaşmazlıklar tekrar ortaya çıkabilir. Bu nedenle Adana’da anlaşmalı boşanma sürecinde boşanma protokolünün hazırlanması son derece önemlidir. İyi bir avukatla çalışılarak protokol detaylı bir şekilde oluşturulmalıdır. Böylece boşanma süreci taraflar için mümkün olduğunca sorunsuz tamamlanmış olur. Anlaşmalı Boşanmanın Avantajları Anlaşmalı […]

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz. Çerez Politikası & Gizlilik Politikası