Bira Fiyatları Ne Kadar? Bira Fiyatları 2024 Listesi

2023 bira fiyatları, Tuborg, Efes Pilsen ve diğer markalar açısından değişiyor. Şişeler büyüdükçe fiyatlarda da artış meydana geliyor. Henüz güncel 2023 fiyatları hakkında bilgi sahibi değilseniz haberimizi takip edebilirsiniz. Son dönemin güncel zamlarıyla beraber belirlenen Tuborg, Efes bira fiyatı sizleri haberimizin devamında bekliyor. 6’lı bira fiyatları Migros, Carrefour gibi marketlerde değişik etiketlerden satılmaya devam ediliyor. Asgari ücrete yapılan zamların ardından bira etiketlerinde değişmeler yaşandı. İşte güncel en ucuz bira ve en pahalı bira seçenekleri… 1 Tane Bira Kaç Para? Markalara Göre 1 Tane Bira Fiyatları 6’lı bira fiyatları ya da tane ile satılan biraların fiyatı markalara göre değişiklik göstermektedir. 1 tane biranın ücreti de alacağınız marka ve büyüklüğe göre farklılık arz etmektedir. Haberimizin devamından en ucuz bira, en pahalı bira seçeneklerini çok kısa bir sürede görebileceksiniz. Haberimizden Efes bira fiyatı, Carlsberg bira fiyatı, Miller bira fiyatı ve Tuborg bira fiyatı seçeneklerine anında ulaşabileceksiniz. 50 cl Carlsberg Bira Kaç TL? Carlsberg […]

Bira Fiyatları Ne Kadar? Bira Fiyatları 2024 Listesi

2023 bira fiyatları, Tuborg, Efes Pilsen ve diğer markalar açısından değişiyor. Şişeler büyüdükçe fiyatlarda da artış meydana geliyor. Henüz güncel 2023 fiyatları hakkında bilgi sahibi değilseniz haberimizi takip edebilirsiniz. Son dönemin güncel zamlarıyla beraber belirlenen Tuborg, Efes bira fiyatı sizleri haberimizin devamında bekliyor.

6’lı bira fiyatları Migros, Carrefour gibi marketlerde değişik etiketlerden satılmaya devam ediliyor. Asgari ücrete yapılan zamların ardından bira etiketlerinde değişmeler yaşandı. İşte güncel en ucuz bira ve en pahalı bira seçenekleri…

1 Tane Bira Kaç Para? Markalara Göre 1 Tane Bira Fiyatları

6’lı bira fiyatları ya da tane ile satılan biraların fiyatı markalara göre değişiklik göstermektedir. 1 tane biranın ücreti de alacağınız marka ve büyüklüğe göre farklılık arz etmektedir. Haberimizin devamından en ucuz bira, en pahalı bira seçeneklerini çok kısa bir sürede görebileceksiniz. Haberimizden Efes bira fiyatı, Carlsberg bira fiyatı, Miller bira fiyatı ve Tuborg bira fiyatı seçeneklerine anında ulaşabileceksiniz.

50 cl Carlsberg Bira Kaç TL? Carlsberg Bira Fiyatları

2023 bira fiyatları Tuborg, Carlsberg ve Efes açısından değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki listeyi Carlsberg bira tüketenler için hazırladık. Listelenen 2023 Carlsberg bira fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz:

 • 50 lik Carlsberg Depozitolu Şişe almak isterseniz 46,00 TL ödeme yapmaktasınız. Dolayısıyla 50 cl Carlsberg bira fiyatı depozitolu şişe 46 TL’den piyasada alıcısını aramaktadır.
 • 33 lük Carlsberg Depozitosuz Şişe almak isteyenler 39,00 TL ödemektedirler. 50’lik yerine daha küçük bir bira almak isterseniz 33 cc’lik şişe tam size uygundur.
 • 50 lik Carlsberg Kutu bira alanlar ise 46,00 TL ödemektedirler. Depozitolu şişe almak ve ekstra şişeyi geri götürmek yerine kutu bira fiyatı aynı olduğundan dolayı tercih edebilirsiniz.
 • 33 lük Carlsberg Kutu bira almak isteyenlere 39,00 TL’lik etiket sunulmaktadır.
 • 50 lik Carlsberg Luna Depozitosuz Şişe 49,00 TL satış fiyatına sahiptir. Luna ürünü de yine bira tüketicileri tarafından sevilmektedir.
 • 50 lik Carlsberg Luna Kutu bira fiyatı 48,00 TL’dir.

Migros Bira Kaç TL? 6’lı Bira Fiyatları Migros

6’lı bira fiyatları Migros mağazalarında markalara göre değişiklik göstermektedir. Aşağıda Migros’tan alabileceğiniz bira çeşitlerini ve ücretlerini görebilirsiniz:

 • Migros Tuborg Gold fiyatı; 44 TL’dir. 50 cl Tuborg Gold fiyatı eskiden 37 TL’den satılırken artık 44 TL’den satışa sunulmaktadır.
 • Kırmızı Tuborg fiyat da yine zamlanan bira fiyatı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kırmızı Tuborg fiyatını 27,50 TL’den 36 TL’ye yükseltti. Bu fiyat 50 cl bira fiyatıdır. Eğer yüksek alkollü Kırmızı Tuborg fiyatı merak ediyorsanız 46 TL’den 55 TL’ye arttığını söyleyebiliriz.

Efes Bira Fiyatları Ne Kadar?

Efes bira fiyatları büyüklüğüne ve özelliğine göre değişmektedir. Aşağıdaki listeden 2023 Efes bira fiyatı güncel etiket oranlarını görebilirsiniz:

30 luk Efes Pilsen Bira Fiyatı (Depozitosuz Şişe) 33,00 TL
50 lik Efes Pilsen Bira Fiyatı (Depozitolu Tombul Şişe) 44.00 TL
50 lik Efes Pilsen Bira Fiyatı (Depozitolu Uzun Şişe) 44.00 TL
33 lük Efes Pilsen Kutu Bira Fiyatı – Efes Pilsen Şişe Bira Fiyatı 36,00 TL
50 lik Efes Pilsen Kutu Bira Fiyatı 44,00 TL
1 litrelik Efes Pilsen Kutu Bira Fiyatı 80,00 TL
50 lik Efes Fıçı Yüksek Alkollü Kutu Bira Fiyatı 50,00 TL
50 lik Efes Pilsen Özel Seri Kutu Bira Fiyatı –  Efes Pilsen Şişe Bira Fiyatı 47,00 TL
50 lik Efes Extra Shot Kutu Bira Fiyatı 56,00 TL
23,7 lik Efes Ekstra Shot Kutu Bira Fiyatı 35,00 TL
50 lik Efes Malt Depozitolu Şişe Bira Fiyatı 42,00 TL
50 lik Efes Malt Kutu Bira Fiyatı 41,00 TL
25 lik Efes Malt Şişe Bira Fiyatı (Depozitosuz) 25,00 TL
50 lik Efes Summer Brew Şişe Bira Fiyatı (Depozitolu) 48,00 TL
50 lik Efes Summer Brew Kutu Bira Fiyatı 48,00 TL
50 lik Efes Glutensiz Şişe Bira Fiyatı (Depozitosuz) 55,00 TL

Tuborg Gold Fiyat Kaç TL? Tuborg Bira Fiyatları

Tuborg Gold fiyat ve diğer Tuborg biralarının fiyatları değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tablomuzdan Tuborg 2023 bira fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz:

50 lik Tuborg Gold Bira Fiyatı (Depozitolu Şişe) 44,00 TL
50 lik Tuborg Gold Bira Fiyatı (Depozitosuz Şişe) 48,00 TL
50 lik Tuborg Gold Kutu Bira Fiyatı 44,00 TL
33 lük Tuborg Gold Bira Fiyatı (Depozitosuz Şişe) 36,00 TL
33 lük Tuborg Gold Kutu Bira Fiyatı 36,00 TL
50 lik Tuborg Amber Bira Fiyatı (Depozitosuz Şişe) 47,00 TL
50 lik Tuborg Amber Kutu Bira Fiyatı 46,00 TL
50 lik Tuborg Kırmızı Special Kutu Bira Fiyatı 55,00 TL
23,7 lik Kırmızı Tuborg Fiyatı ( Shot Special Kutu) 35,00 TL
50 lik Tuborg Filtresiz Bira Fiyatı (Depozitosuz Şişe) 47,00 TL
50 lik Tuborg Filtresiz Kutu Bira Fiyatı 46,00 TL

Miller Bira Fiyat Kaç TL? Miller Bira Fiyatları

En ucuz bira Efes Pilsen 33 cl Efes bira fiyatı olarak karşımıza çıktı. Nadir de olsa Miller bira fiyatı sorgulayanlar da bulunmaktadır. Miller bira tutkunları için üç seçenek bulunuyor. İşte Miller 2023 bira fiyatı:

 • 33 cl Miller Bira fiyatı eğer depozitosuz şişe almak istiyorsanız 43,00 TL üzerinden satılmaktadır.
 • 50 cl Miller Bira fiyatı depozitosuz şişe almak isteyenler için 52,00 TL olarak belirlenmiştir.
 • 50 cl Miller Kutu Bira Fiyatı ise; 51,00 TL’dir.

Bira fiyatları listedeki gibidir. Peki sizin tercihiniz hangi marka? Yoksa tercihiniz Votka mı? Hemen votka fiyatları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Rakı Fiyatları Arttı Mı? Rakı Fiyatları 2024 Güncel Fiyatlar

Rakı fiyatları açısından yeni bir zam gerçekleşti. Rakı içmeyi sevenleri etkileyecek bu haberle beraber hem 70’lik, hem de 100’lük rakıların tutarları güncellendi. Güncellenen fiyatlar raflara asıldı. Sizler için haberimizde güncel yeni rakı oranları hakkında bilgi verdik. 100’lük Yeni Rakı fiyatı 2024 için ne kadar oldu işte yanıtıİçindekilerYeni Rakı Kaç TL? Rakı Fiyatları Güncel Zamlar70 lik Rakı Fiyatı Ne Kadar? Rakı Fiyatları Yeni Rakı için Ne Kadar Oldu?2023 Yeni Rakı Fiyatı Ne Kadar? 35’lik Rakı Fiyatları100 lük Rakı Ne Kadar 2023? 150’lik Yeni Rakı FiyatlarıYeni Rakı Fiyatları Ne Kadar? Beylerbeyi Göbek Rakısı 100 cl’ Fiyat Yeni Rakı fiyatları, Beylerbeyi Göbek fiyat alabileceğiniz haberimizden güncel oranları öğrendikten sonra tekel bayilerden rakı alımını gerçekleştirebileceksiniz. Güncel fiyatlar ve oranlarla tüm rakıların fiyatları. Yeni Rakı Kaç TL? Rakı Fiyatları Güncel Zamlar Yeni Rakı fiyatları yeni yapılan zamlarla birlikte değişti. Üzüme eklenen etil alkolle elde edilen Rakı kendi kültürümüze ait alkollü bir içkidir. Bu nedenle ülkemizde rakı […]

Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri ve Farklı Fonksiyonları

Akülü tekerlekli sandalye (https://expertmedikal.com/akulu-tekerlekli-sandalye) farklı model ve fonksiyonlara sahip olacak şekillerde engelli bireylerin hayatlarını daha kolay bir hâle getirebilmek için özenle tasarlanırlar. Teknolojinin geldiği noktada farklı inovasyonlara ev sahipliği yapan bu ürünler günümüzde engelli bireyler tarafından tercih edilirler. Yine günümüzde açılıp-kapanabilen veya katlanabilen, merdivenleri refakatçisi olmadan çıkabilen, engelli bireylerin doğrulabilmesini sağlayabilen tekerlekli sandalyeler de mevcuttur.İçindekilerNeden Medikal Expert? İnternetten tekerlekli sandalye siparişi vermeden dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da mevcuttur. Yazımızın devamında Medikal Expert web sitesinin ayrıcalıklarından bahsedecek ve bu web sitesini neden tercih etmeniz gerektiği konusunda ipuçları vereceğiz. Neden Medikal Expert? Medikal Expert tekerlekli sandalye (https://expertmedikal.com) başta olmak üzere birçok farklı medikal ürününü bulabileceğiniz bir web sitesidir. Öncelikli olarak farklı model ve fonksiyonlara sahip tekerlekli sandalyelere bu web sitesi üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Güvenli alışveriş yapabileceğiniz bu web sitesinde 7/24 teknik destek de alabilirsiniz. Yine satın aldığınız ürünlerin sertifikalı olması- kaliteli malzemelerden üretilmesi ve ağırlığının hafif olması nedeniyle de bu web sitesi […]

Ücretsiz Bir Şekilde Windows 10 Yükseltmesi Nasıl Yapılır?

İçindekilerWindows 10 Yükseltme GereksinimleriMevcut Windows Sürümünüzü Kontrol EdinVerilerin YedeklenmesiWindows 10 Yükseltme Aracını İndirinWindows 10 Yükseltme Aracını ÇalıştırınGüncelleştirmeleri Kontrol EdinYükseltme İşlemini BaşlatınWindows 10 Yükseltme Sonrası Windows 10, Microsoft’un en son işletim sistemi sürümüdür ve güvenlik güncellemeleri ve yeni özelliklerle desteklenmektedir. Eski bir Windows sürümünden ücretsiz bir şekilde Windows 10’a yükseltme yapmak mümkündür. Bu makalede, ücretsiz bir şekilde Windows 10’a yükseltme işlemini adım adım açıklamak için aşağıdaki alt başlıkları takip edebilirsiniz: Windows 10 Yükseltme Gereksinimleri Windows 10’a ücretsiz olarak yükseltmek için bazı gereksinimler vardır. Bilgisayarınızın aşağıdaki minimum gereksinimleri karşılaması gerekmektedir: İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı bir işlemci. RAM: 1 gigabayt (GB) (32 bit) veya 2 GB (64 bit). Boş Sabit Disk Alanı: 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit). Ekran Kartı: DirectX 9 destekli bir ekran kartı ve WDDM sürücüsü. Ekran Çözünürlüğü: 800 x 600 piksel veya daha yüksek. Mevcut Windows Sürümünüzü Kontrol Edin Windows 10’a yükseltmeye başlamadan […]

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz. Çerez Politikası & Gizlilik Politikası