1. Anasayfa
  2. Merak Edilenler

Viski Fiyatları Ne Kadar? En Ekonomik Viski Fiyatları

Viski fiyatları 2023 listesi merak ediliyor. Özellikle sıklıkla viski tüketmeyi tercih eden kişiler yeni fiyatlandırmayı sabırsızlıkla bekliyordu. Tüm fiyatlar açıklandı. Son dönemde aktif olacak ve tüketicilerin cebinden çıkacak viski fiyatları haberimizde yer alıyor.


0

Viski fiyatları rakı fiyatları en çok sorulan alkollü içki grubuna giriyor. Ülkemizde rakıdan sonra en çok tüketilen alkollü içeceklerin başında viski geliyor. Peki son gelen zamlarla beraber güncel viski etiketleri kaç TL üzerinden tüketicilerin karşısına çıkıyor? Sıklıkla viski tüketiyorsanız ya da alkollü içki bulunduran bir işletmeye sahipseniz sizler için güncel en ucuz viski, en pahalı viski araştırmasını yaptık.

Viski fiyatları 2023 yılı için güncel verilerle haberimizde yer alıyor. Marketlere ve tekellere uğramadan önce bu fiyatlara bakmanızda fayda var. İşte Red Label, Jack Daniels fiyat seçenekleri…

En Kaliteli Viski Hangisi? En Kaliteli Viski Fiyatları

Viski fiyatları her geçen gün artmaya devam ederken viskiden vazgeçemeyenler yeni fiyatlandırmayı merak eder hale geldi. Son yapılan zamların ardından güncel viski fiyatları açıklandı. Açıklanan fiyatları eski fiyatlarla karşılaştırdığımızda büyük artışların yaşandığını söyleyebiliriz.

The Macallan dünyadaki en kaliteli viski olarak karşımıza çıkıyor. Tabi kalitesinden ödün vermeyen viskinin fiyatı da bir hayli yüksektir. En kaliteliler arasında Chivas Regal 100’lük fiyat sorgulaması yapanlar da ön plana çıkıyor. Ancak dünyanın en kaliteli viskisi olarak gösterilen The Macallan’ın 70’lik viskisi 2.050.00 TL olarak belirlendi.

En Pahalı Viski Hangisi? En Pahalı Viski Fiyatları

35’lik viski 2023 yılı için açıklandıktan sonra herkes en pahalı viskiyi merak etmeye başladı. Şuan ülkemizde en pahalı fiyattan satılan viski; The Macallan Valeri Adamı olarak belirlendi. Müzayede kapsamında satışa çıkan nadir viskilerden biri olduğu için oldukça yüksek fiyatlarla alıcısını buldu.

35’lik viski fiyatları içerisinde dudak uçuklatan fiyatıyla The Macallan müzayede kapsamında 6.8 Milyon TL üzerinden satıldı. Böylece dünya rekorunu kırarak adını bir kez daha en başa yazdırdı.

Jack Daniels Viski Ne Kadar? Jack Daniels Viski Fiyatları

Jack Daniels fiyat etiketleri yeniden güncellendi. Yapılan güncellemeler sonucunda fiyatlarda inanılmaz artışlar yaşandı. Viski fiyatları arasında bakmamız gereken Jack Daniels markasının viskilerinin güncel fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 35’lik Jack Daniels Honey için verilen fiyat 495 TL oldu. Zamdan önce 385 TL bazından satılan viski 110 TL değerinde bir artış yaşadı.
  • 70’lik Jack Daniels için 665 TL üzerinden etiket basıldı. Böylece artık 70’lik Jack Daniels için 700 TL’ye yakın ödeme yapılacak.
  • 100’lük Jack Daniels ise 930 TL’lik eski fiyatından 1.200 TL’lik yeni fiyatına geçiş yaptı.

Jack Daniels 50 cl Kaç TL? Jack Daniels Güncel Viski Fiyatları

35’lik ya da 70’lik Jack Daniels almak istemeyenlere viski fiyatları açısından daha orta seviyede bulunan 50 cl Jack Daniels önerebiliriz. 50 cl boyutundaki Jack Daniels viskiler için 475 TL ödeme yapılmaktadır. Yapılan artışlardan nasibini fazlasıyla alan 50’lik viskilerde Jack Daniels viski hayranları bu duruma üzülecek gibi duruyor. Ancak yine de en pahalı viski konumunda olmadığı için satın alınabilir durumda.

70 lik JB Viski Ne Kadar? JB Viski Fiyatları

Viski fiyatları güncellemesinden etkilenen markalar arasında JB bulunuyor. Son dönemlerin en çok satın alınan ve beğenilen markalarından biri olan JB de fiyatlarda güncellemeye gitti. En ucuz viski araştırması yapanlar için Jack Daniels’tan önce JB’yi önerebiliriz. JB güncel fiyatları şu şekildedir:

  • 35’lik JB viski fiyatı 269 TL’den 349 TL’ye kadar yükseldi. Bu nedenle artışın fazla olduğu bir marka olduğunu belirtebiliriz.
  • 50’lik JB viski fiyatı 369 TL’den 469 TL’ çıktı.
  • Herkesin merak ettiği 70 lik JB viski ne kadar sorusuna yanıt vermek gerekirse; viskinin eski fiyatı 489 TL’ydi. Artık yeni fiyatı ise 599 TL olarak belirlendi. Dolayısıyla 70’lik bir JB viski için 600 TL civarında ödeme yapılmaktadır.

100 lük Viski Kaç TL? 100 lük Viski Fiyatları

100’lük viski fiyatları güncellemeler sonucunda artışa geçti. En ucuz viski çeşitleri arasında yer alan JB 100’lük viskinin en fiyatı 679 TL’ydi. Fiyat güncellemeleri ile 679 TL özlenir hale geldi. Çünkü viskinin yeni ve en güncel fiyatı 839 TL olarak belirlendi. Eğer JB viski almak istiyorsanız yeni fiyatlardan almaya başlandığının bilgisini sizlere vermek isteriz.

Viskiden vazgeçerek rakıyla yorgunluğunuzu atmak isterseniz ya da güncel rakı fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz ilgili yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Rakı fiyatları yapılan güncellemeler sonrasında ne kadar oldu? Tüm rakı markaları için güncel fiyat listesini sizlerle ilgili yazımızda paylaşarak bilgi aktarımı yaptık.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir