1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

TikTok Davet Et Kazan Nasıl Yapılır?

TikTok davet et kazan kampanyası başlattı. Pek çok TikTok kullanıcısı kampanyaya nasıl katılacağını merak ediyor. Sosyal medya yıldızı olan platform 4.000 TL dağıtacağını açıkladı. Hemen davet et kazan kampanyasına katılarak para ödülünü alın.


0

TikTok davet kodu aracılığıyla TikTok kullanıcıları para kazanmaya başlayacaklar. TikTok sosyal medya uygulamasından para kazanmak için davet kodunuzu sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Davet kodunuzu gönderdiğiniz kişilerin TikTok kaydı açmasından sonra siz de onlar sayesinde 4.000 TL kazanma şansını yakalarsınız. Kampanyanın detaylarını öğrenmek istiyorsanız ve kampanyaya nasıl katılacağınızı bilemiyorsanız bu yazı tam size göre. Hemen TikTok davet et kazan nasıl yapılır öğrenmek için adımları takip edebilir ve para kazanabilirsiniz.

TikTok da Para Kazanılıyor Mu?

TikTok para kazanma 2023 yılı içerisinde farklı etkinliklerle ön plana çıkıyor. Bu sene sosyal medya uygulaması tarafından yapılan davet etkinliği sayesinde hem içerik üreticileri, hem de TikTok üyeleri son derece kolay şekilde para kazanabiliyorlar. Davet etme etkinliğinin haricinde yayıncılar ekstra ödüller aracılığıyla da para kazanabiliyor. Dolayısıyla TikTok üzerinden para kazanmanın aktif bir şekilde işleyişine devam ettiğini sizlere söyleyebiliriz.

TikToktan Nasıl Para Kazanılıyor?

TikTok’ta para kazanma şartları oldukça basit bir şekilde sunuluyor. Para kazanmak için tercih edebileceğiniz farklı yöntemler bulunuyor. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • TikTok içerik üreticisi para kazanma yöntemi sayesinde uygulamaya katkı sağlayarak aktif kalmasına yardımcı olan üyelere para ödüyor. Ancak ödenen paraları uygulama yöneticileri değil; canlı yayınınıza katılanlar gönderiyor. Bu kazanç yönteminde TikTok bir aracı olarak karşımıza çıkıyor.
  • TikTok para kazanma aktif olduktan sonra ve videolarınız milyonlar tarafından izlendiğinde size reklam teklifleri geliyor. Bu reklamların içerikleri bir markaya ya da şarkıya ait olabiliyor.
  • TikTok’ta para kazanma şartları arasında davet et kazan yöntemi bulunuyor. Uygulamada her kullanıcıya özel bir davet kodu bulunuyor. Sizin tanıdıklarınız kodunuzu kullanarak uygulamaya üye olduğunda 4.000 TL’ye kadar kazanç sağlayabiliyorsunuz.

TikTok ta Kaç İzlenmeden Sonra Para Kazanılır?

TikTok’ta izlenme ile para kazanma yöntemini kullanmak istiyorsanız hesabınızın takipçi sayısı büyük önem taşıyor. En az 1K yani; 1000 takipçiniz varsa canlı yayın açabiliyorsunuz. Böylece para kazanabiliyorsunuz. Ancak TikTok davet et kazan yöntemi için bir takipçi şartı bulunmuyor.

TikTok İzlenme Başına Ne Kadar Para Veriyor?

TikTok’ta para kazanmak için kaç takipçi gerekir sorusunu yanıtladıktan sonra izlenme oranlarına göre kazanılan tutardan söz edelim. Eğer aylık 10.000 civarında izlenme alıyorsanız TikTok size 4.500 ile 5.000 TL arasında ödeme yapmaktadır.

TikTok Davet Ederek 4.000 TL Kazanma Yöntemi

TikTok davet kampanyası için öncelikle uygulamaya üye olmalısınız. Uygulamaya üye olduktan sonra profilinize giriş yaparak madeni para şeklindeki simgeye dokunmalısınız.

TikTok davet kodu burada bulunuyor. Kodu alarak arkadaşlarınızı üye yapıyorsunuz. TikTok davet et kazan şartları şu şekildedir:

  • En fazla yapabileceğiniz üye sayısı 10’dur.
  • Yaptığınız üyeler 10 gün boyunca uygulamada aktif olmalı ve günlük 30 dakika ve üzerinde video izlemesi yapması gerekmektedir.
  • Böylece her kişiden 400 TL kazanabilirsiniz. 10 arkadaşınız şartları sağlarsa 4.000 TL sizin olacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir