1. Anasayfa
  2. Ekonomi

Netflix Abonelik Ücretlerini İade Ediyor! Son Gün 30 Haziran

Netflix abonelik ücretlerini iade ediyor! Sinema ve internet dizisi tutkunları için Netflix vazgeçilmez bir kapı haline geldi. Ancak son yapılan kampanya ile Netflix abonelik ücretlerini hesaplarınıza yatırıyor. Acele edin son gün 30 Haziran!


0

Netflix üyelik iptali para iadesi konusu birçok Netflix abonesi tarafından sorulmaktadır. Ancak siteden üyelik iptali yapmadan da para iadesi alabiliyorsunuz. Güncel kampanya doğrultusunda eğer Netflix aboneliği satın alacaksanız paket sınırlaması koymadan abonelik ücretinizi geri alabiliyorsunuz. Ödediğiniz abonelik ücretini geri almak için kampanyanın son günü 30 Haziran 2023 olarak belirlendi. Dolayısıyla elinizi çabuk tutarak Netflix abonelik ödemelerinizi geri talep edebilirsiniz. Henüz Netflix aboneliği almayanlar için de kampanya geçerliliğini korumaktadır.

Netflix Para İadesi Ne Zaman Gelir?

Papara para iadesi ne zaman gelir diye merak edenler için açıklayalım. Papara tarafından yapılan Netflix abonelik ücret iadesi kampanyası anlık ödemeler halinde hesaplara geri aktarılmaktadır. Eğer siz Papara kartınızı kullanarak Netflix aboneliği satın alırsanız geri iade tutarınız Papara hesabınızda anında gözükecektir.

Papara Netflix Cashback Nedir?

Papara Cashback kampanyaları ile dikkat çeken dijital bir karttır. Eğer sizler de henüz Papara kartınızı almadıysanız ücretsiz bir şekilde üyelik açabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra dijital kartınızı kullanarak Netflix aboneliği satın alabilirsiniz. Papara ve Netflix arasındaki Cashback kampanyası kapsamında satın alınan abonelikler için geri para iadesi yapılmaktadır. Kampanya bu anlama gelmektedir.

Papara Netflix Cashback Nasıl Yapılır?

Netflix Cashback kampanyaları arasındaki Papara ile sizler de anlık geri ödeme alabilirsiniz. Geri para iadesi almak için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

  • Öncelikle eğer üye değilseniz Papara üyeliği açmanız gerekmektedir. Üyeliği Papara resmi internet sayfasından kişisel bilgilerinizi içeren formu doldurarak açabilirsiniz. Üyelik ya da Papara dijital kartınızı talep edeceğiniz süreç içerisinde herhangi bir ödeme yapmamaktasınız.
  • Papara üyeliğinizi oluşturduktan sonra Netflix aboneliği satın almalısınız. Satın alırken ise Papara kartınıza ait bilgilerinizi Netflix platformuna girmelisiniz.
  • Papara kartınıza kişisel banka hesaplarınızdan ya da arkadaşlarınızın Papara hesabından para gönderebilirsiniz.
  • Kartınızla aldığınız Netflix abonelik tutarından 30 TL’sini geri iade alabilirsiniz. Böylece Papara Netflix cashback yapmış olacaksınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir