En İyi 7 Alışveriş Uygulaması

Eskiden saatlerimizi ayırdığımız ve fiziksel olarak güç harcadığımız alışveriş eylemi artık özellikle son zamanlarda internet üzerinden kolayca halledilmektedir. Hemen hemen her alanda online satış yapılmakta ve kısa sürede alınan şey kişiye ulaştırılmaktadır. Sadece kıyafet değil otomobil, ev, altın gibi şeyler dahi artık internetten alınabilmektedir. Bu ilerleme nedeni ile pek çok kategoride ayrı ayrı online satış uygulamaları geliştirilmeye başlandı. Hemen hemen her kategorinin sadece kendine özgü bireysel bir satış uygulaması bulunmaktadır. Bunun dışında her kategorinin bir araya toplandığı uygulamaları da görmek mümkün. Sadece online satış değil online takas, 2. El ürün satış gibi alışveriş siteleri de giderek popülaritesini arttırmaktadır. İşte günümüzde en çok kullanılan alışveriş uygulamaları: Trendyol Ülkemizde Trendyol ismini duymayan yoktur diye düşünüyoruz. Aktif bir internet kullanıcısının Trendyoldan habersiz kalması imkansızdır. Milyonlarca müşterisi olan ve binlerce online dükkan içeren Trendyol gün geçtikçe hem alıcı hem de satıcı sayısını hızla arttırmaktadır. Müşteri memnuniyeti bakımından da oldukça iyi bir üstünlüğü olması ile […]

Eskiden saatlerimizi ayırdığımız ve fiziksel olarak güç harcadığımız alışveriş eylemi artık özellikle son zamanlarda internet üzerinden kolayca halledilmektedir. Hemen hemen her alanda online satış yapılmakta ve kısa sürede alınan şey kişiye ulaştırılmaktadır. Sadece kıyafet değil otomobil, ev, altın gibi şeyler dahi artık internetten alınabilmektedir. Bu ilerleme nedeni ile pek çok kategoride ayrı ayrı online satış uygulamaları geliştirilmeye başlandı. Hemen hemen her kategorinin sadece kendine özgü bireysel bir satış uygulaması bulunmaktadır. Bunun dışında her kategorinin bir araya toplandığı uygulamaları da görmek mümkün. Sadece online satış değil online takas, 2. El ürün satış gibi alışveriş siteleri de giderek popülaritesini arttırmaktadır. İşte günümüzde en çok kullanılan alışveriş uygulamaları:

Trendyol

Ülkemizde Trendyol ismini duymayan yoktur diye düşünüyoruz. Aktif bir internet kullanıcısının Trendyoldan habersiz kalması imkansızdır. Milyonlarca müşterisi olan ve binlerce online dükkan içeren Trendyol gün geçtikçe hem alıcı hem de satıcı sayısını hızla arttırmaktadır. Müşteri memnuniyeti bakımından da oldukça iyi bir üstünlüğü olması ile birlikte her geçen gün yapılan geliştirmeler ile kapasitesini arttırmaktadır. Herhangi bir kategorideki ihtiyacınız için bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Amazon

Dünyanın dört bir yanına hizmet veren Amazon’un Türkiye platformunda ürün çeşitleri bir miktar kısıtlansa dahi yine de alanında en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Ne kadar az ürün olursa olsun özellikle kitap alışverişi denince akla gelen ilk uygulamalardan bir tanesidir.

Çiçeksepeti

Çiçeksepeti, Türkiye’nin her yerine anında çiçek ve hediye ulaştırabileceğiniz bir uygulama olarak sektöre giriş yapmış olmasına rağmen günümüzde kitap, mobilya, kitap gibi çeşitli kategorilerde alışveriş yapılabilmektedir. Yenilikler ile kullanıcı sayısını arttırmayı başaran Çiçeksepeti ile alacağınız hediyeler ile hem sevdiklerinizi alışveriş yaparak hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Letgo

Letgo bilinen en popüler 2. El satış uygulamalarından bir tanesidir. Özellikle az kullanılmış 2. El eşyalarınızı değerini kaybetmeden satmak ya da takaslamak istiyorsanız Letgo tam da sizin için. Satmak için 2. El dükkanına ihtiyaç duymadan sadece saniyeler içerisinde ürünün fotoğrafını çekip yükleyerek fazla eşyalarınızı elden çıkartabilirsiniz.

Dolap

Dolap uygulaması 2. El satışın yaygın olduğu ancak sıfır ürünlerin de satışa konduğu hemen hemen her türlü ürünün bulunduğu bir uygulamadır. Trendyol ile yaptığı işbirliği sayesinde Trendyol’un ana sayfasında da yer almaktadır. Bu sayede popülerliğine popülerlik katmıştır.

Getir

Getir önceleri sadece market alışverişleri için kullanılan bir uygulamayken günümüzde farklı pek çok kategoride hizmet sunmaktadır. Getir kendi alanında bir öncü olması nedeni ile rakip diğer bu tarzdaki uygulamalardan daha fazla tercih edilmektedir.

Sahibinden

Araba ve gayrimenkul alım satımlarında tercih edilen sahibinden en çok kullanılan alışveriş uygulamaları arasında yerini almış bulunuyor. Emlak gibi hizmetlere binlerce lira vermek istemeyenlerin işini kolaylaştıran bu uygulama ile siz de kolayca ev araba sahibi olabilirsiniz.

Online alışveriş hakkındaki yazımızı beğendiyseniz IMDb puanı en yüksek filmleri listelediğimiz içeriğimize şuradan erişebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Threads Silinince Instagram Siliniyor Mu?

Sosyal Medya 3 ay önce

Threads uygulaması, sadece 24 saat içinde 30 milyondan fazla indirme sayısına ulaştı. Bu hızlı popülarite artışı, Threads’in Instagram hesabının silinmesi durumunda ne olacağıyla ilgili en büyük soru işaretini beraberinde getirdi. Peki, Threads silindiğinde Instagram hesabı da tamamen siliniyor mu?İçindekilerMeta Şirketi Henüz Bir Açıklama Yapmadı Threads, Google’da en çok aranan kelimeler arasına girdi ve büyük bir dikkat çekti. Kullanıcılar, Threads’in silinmesinin Instagram hesapları üzerinde ne gibi etkileri olacağını merak ediyor. Threads uygulaması, Instagram hesabıyla bağlantı kurabilen ve hem Apple Store hem de Google Play üzerinden indirilebilen bir uygulama. Ancak, Threads’i kullanmayı sonlandırmak isteyen kullanıcılara hesaplarını silme seçeneği sunulmuyor. Threads uygulaması içinde “Hesap Silme” seçeneği bulunmadığından kullanıcılar farklı yöntemler izlemek zorunda kalıyor. Threads uygulamasının, kullanıcılarının hesaplarını tamamen silmeleri için içinde bir “Hesap Silme” seçeneği bulunmuyor. Bu durumda, kullanıcılar Instagram hesaplarını dondurduklarında Threads uygulamasıyla bağlantılı çalışan diğer uygulamanın da etkilenmesiyle karşılaşabilirler. Meta Şirketi Henüz Bir Açıklama Yapmadı Meta şirketi, Facebook’un yeni ismi olan […]

Instagram Hesap Silme İşlemleri [2023]

Sosyal Medya 5 ay önce

Sosyal medya uygulaması denildiğinde ilk akla gelenlerden biri şüphesiz Instagramdır. Bu popüler uygulamanın kullanıcı kitlesi her geçen gün daha da fazla büyüyor. Platformun dünyanın dört bir yanından milyonlarca üyesi bulunuyor.İçindekilerInstagram Hesap Silme İşlemleri Nasıl Yapılır?Dikkat Edilmesi Gereken Noktalarİlgili Politikalar ve Süreçler Birçoğumuz vaktimizin önemli bir kısmını Instagram’da geçiriyoruz. Videolar, fotoğraflar, hikayeler ve çok daha fazlası ile ciddi bir etkileşim elde ediliyor. Ancak bazen çeşitli nedenlerden dolayı hesaplarını silmek isteyenlerde olabiliyor. Bunun başlıca nedenleri, kullanıcıların çok fazla zaman harcadığını düşünmesi ve sıkılması olarak karşımıza çıkıyor. Hal böyle olunca da Instagram hesap silme işlemleri yoğun bir şekilde araştırılıyor. İlk başta karmaşık gibi görünse de hesap silme işlemi oldukça basittir. Eğer bu konuda zorluk çekiyorsanız hiç panik yapmayın. Sizler için tüm adımları tane tane anlattık. Şimdi ayrıntılara geçelim. Instagram Hesap Silme İşlemleri Nasıl Yapılır? Instagram hesap silme işlemleri, mobil uygulama veya web tarayıcısı üzerinden kolayca gerçekleştirilebilir. Aşağıdaki adımları izleyerek hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz: […]

Instagram’da Keşfete Çıkmak İçin İşte Yaratıcı Yollar – 2024

Sosyal Medya 6 ay önce

Birçok insan, instagram keşfet bölümünde yer almanın önemini kavramıştır. Sosyal medya dünyasında büyük bir etkiye sahip olan Instagram, milyonlarca kullanıcısıyla en popüler platformlardan biri haline gelmiştir. Çünkü burada paylaşımlarınızın daha geniş bir kitleye ulaşması mümkün olur. Peki, Instagram’da keşfete çıkmak için ne yapmam gerekiyor? İşte size bu konuda yardımcı olacak yaratıcı yöntemler ve ipuçları!İçindekilerInstagram’da Keşfete Çıkmak İçin Kullanıcıların İlgisini Çeken İçerikler Oluşturunİçeriğinizin Görsel Kalitesi Önemlidirİçeriğinizin Özgün ve Yaratıcı Olmasına Özen GösterinTrendlere Uygun İçerikler PaylaşınInstagram’da Keşfete Çıkmak İçin Hashtagleri Etkin Kullanınİlgi Alanlarınızla İlgili Hashtagleri KeşfedinPopüler Hashtagleri Takip EdinÖzgün Hashtagler OluşturunHashtagleri Doğru Miktar ve Çeşitlilikte KullanınInstagram’da Keşfete Çıkmak İçin Etkileşimi ArtırınPaylaşımlara Yorum ve Beğeni Almaya Önem VerinTakipçilerinizle Etkileşimde BulununInstagram Hikayelerini Etkin KullanınInstagram’da Keşfete Çıkmak İçin Reels Özelliğini Kullanın Instagram’da Keşfete Çıkmak İçin Kullanıcıların İlgisini Çeken İçerikler Oluşturun İçeriğinizin Görsel Kalitesi Önemlidir İlk olarak, Instagram’da keşfete çıkmak için kullanıcıların ilgisini çeken içerikler oluşturmanız önemlidir. İçeriğinizin görsel kalitesi, kullanıcıların dikkatini çekmek ve onları etkilemek […]

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz. Çerez Politikası & Gizlilik Politikası