1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Pusholder Kimin? Sahibi Kim? 2023

Pusholder Kimin? Sahibi Kim? Pusholder ne demek vb. soruların cevaplarını sizler için derledik.


0

Pusholder, her gün binlerce kişinin merak ederek arama yaptığı bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Doğal olarak Pusholder kimin sorusu kaçınılmaz oluyor. Herkesin bildiği üzere normal şartlarda habere ulaşmak için sayısız reklama maruz kalıyoruz.

Dolayısıyla son derece can sıkıcı bir durum meydana gelebiliyor. İşte Pusholder tam da bu nokta da devreye giriyor. Platform, insanların habere kolayca ulaşabilmesini sağlamaya çalışıyor. Gördüğü ilgiye bakacak olursak bu konuda oldukça başarılı olduğu söylenebilir.

Pusholder

Pusholder, 2020 senesinin Ocak ayında faaliyete geçti. İlk olara sosyal medya devi Twitter ve Instagram’da aktif olarak yayın yapmaya başladı. Başarılı kuruluş yapılmayanı yaptı ve her geçen gün bilinirliğini artırdı. Kısa süre içerisinde yüz binlerce takipçiye ulaşarak sosyal medyada inanılmaz bir popülarite yakaladı.

Pusholder Twitter

Pusholder Twitter sayfası kendisini yeni nesil dijital medya olarak tanımlıyor. Sayfanın 2milyonu aşkın bir takipçi kitlesi mevcut. Etkileşim oranları da son derece yüksek. Burada her gün onlarca paylaşım yapılıyor. Bu paylaşımların her biri yoğun bir şekilde takip ediliyor. Türkiye’den ve dünyadan pek çok habere hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız sizlerde takip edebilirsiniz.

Pusholder Ne Demek

Platforma dair yeterli bilgi verdik. Peki, Pusholder ne demek? Ekip tarafından yapılan açıklamaya göre Pusholder kelime olarak herhangi bir anlam taşımıyor. Ancak takipçileri sayesinde önemli bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ayrıca Pusholder herhangi bir link içeren veya takipçilerini yanlış yönlendirecek reklam içeriklerini kabul etmiyor. İşte tüm bu avantajlar nedeniyle milyonlarca kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Pusholder Kimin

Pusholder, Twitter, Instagram, Telegram ve mobil uygulamalarda anlık haber paylaşımı gerçekleştiriyor. Üstelik tüm bunlar sadece 2 kişi tarafından yapılıyor. Ancak Pusholder kimin sorusu için sahiplik açısından kim ya da kimlerin olduğuna dair net bir bilgi mevcut değil. Aktarılan bilgilere göre grafik, tasarım, yazılım ve blog içerikleri anlaşmalı freelancerlar tarafından sağlanıyor.

Pusholder Haber Akışı

Pusholder kimin, Pusholder sahibi kim sorularının yanında haber akışı da oldukça fazla merak ediliyor. Pusholder haber akışı gündelik olaylara göre belirlenmektedir. O gün gerçekleşen olaylar ve konuşmalara göre paylaşım yapılıyor. Platformun birincil hedefi gündemi anlık bir şekilde takipçilerine aktarmaktır. Yani daha önceden belirlenen bir haber akışı mevcut değildir. Haber kaynakları gündeme geri değişiklik göstermektedir. Kaynaklarda genel olarak web site ismine yer verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir