Homend Hangi Markanın Yan Ürünü?

Son dönemlerde Homend hangi markanın yan ürünü sorusu çok sık gelmeye başladı. Söz konusu markanın ürünleri oldukça popüler denebilir. Homend, Homend Elektronik Dayanıklı Tüketim Cihazları San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteriyor. Şirket, 2009 senesinde faaliyetlerine start verdi. Şirketin mutfak ürünleri, ısıtma-soğutma, temizleme, ütü, elektrikli süpürge, kişisel bakım ürünleri, ev aksesuarları alanında sayısız teknolojik ürünü bulunuyor. Başarılı şirket, 2020 senesinde Karaca Home Collection A.Ş. tarafından satın alındı. Firmanın bünyesinde markalardan bazıları ise şunlardır: Adventouch Blendsetter Braveheat Breadfast Coffeebreak Coolmate Deepsilence Digimotion Dustbreak Dustroyer Enerjuicer Flowmotion Foodmorning Functionall Homend Felsefesi Şirket, anlamlı yeniliklerle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Fonksiyonel çözümlerle hayata hizmet ederek kendisini sürekli geliştiriyor. Başarılı firma, ilgi çekici tasarımlarıyla her alanda insnaı merkeze alıyor. Genel olarak empati yönü kuvvetli, çekici ve zevkli ürünler dizayn ediyor. Homend, doğru alanlara hitap ederek yüksek performans göstermektedir. Değer yaratan hizmetleriyle standartları her zaman iyileştirmektedir. Homend Değerleri Homend markası, güvenilir, yenilikçi ve yalın duruşu ile tanınmaktadır. […]

Son dönemlerde Homend hangi markanın yan ürünü sorusu çok sık gelmeye başladı. Söz konusu markanın ürünleri oldukça popüler denebilir. Homend, Homend Elektronik Dayanıklı Tüketim Cihazları San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteriyor.

Şirket, 2009 senesinde faaliyetlerine start verdi. Şirketin mutfak ürünleri, ısıtma-soğutma, temizleme, ütü, elektrikli süpürge, kişisel bakım ürünleri, ev aksesuarları alanında sayısız teknolojik ürünü bulunuyor.

Başarılı şirket, 2020 senesinde Karaca Home Collection A.Ş. tarafından satın alındı. Firmanın bünyesinde markalardan bazıları ise şunlardır:

 • Adventouch
 • Blendsetter
 • Braveheat
 • Breadfast
 • Coffeebreak
 • Coolmate
 • Deepsilence
 • Digimotion
 • Dustbreak
 • Dustroyer
 • Enerjuicer
 • Flowmotion
 • Foodmorning
 • Functionall

Homend Felsefesi

Şirket, anlamlı yeniliklerle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Fonksiyonel çözümlerle hayata hizmet ederek kendisini sürekli geliştiriyor.

Başarılı firma, ilgi çekici tasarımlarıyla her alanda insnaı merkeze alıyor. Genel olarak empati yönü kuvvetli, çekici ve zevkli ürünler dizayn ediyor. Homend, doğru alanlara hitap ederek yüksek performans göstermektedir. Değer yaratan hizmetleriyle standartları her zaman iyileştirmektedir.

Homend Değerleri

Homend markası, güvenilir, yenilikçi ve yalın duruşu ile tanınmaktadır. Markanın herhangi bir ürününü aldığınızda son derece kullanışlı ve güvenilir olduğunu sizlerde fark edebilirsiniz. Firma, tüm anlamlı yeniliklere kapısını açık tutmaktadır. İnsanların ihtiyaçlarının gerisinde kalmamak için yoğun bir çaba sarf etmektedir.

Köklü şirket, fazlalıkları taşımak yerine basite indirgeyerek yalın bir hale getirmektedir. Tüm bunların yanında yazılı ve sözlü iletişimiyle insana değer veren yönünü göstermektedir. Müşteri ilişkileri konusunda oldukça yapıcı ve çözüm odaklı olduğu bilinmektedir.

Homend Hizmetleri

Homend’den aldığınız ürünleri servise göndermek için 0850 222 32 45 no’lu hattan kod alarak kargoya verebilirsiniz. Servis işlemlerinin tamamlanmasının ardından istediğiniz yere teslim sağlanacaktır. Ayrıca kargo ücreti talep edilmediğini belirtmekte de fayda var.

Ürünlere dair destek ya da bilgi almak için 0850 222 32 45 no’lu hattı arayabilirsiniz. Bu hat pazartesiden cumartesiye 09.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Homend ürünleri defalarca kontrolden geçirilmektedir. Üretimden kaynaklı problemlerde 2 yıl herhangi bir ücret ödememe garantisi bulunmaktadır.

Benzer Yazılar

Rakı Fiyatları Arttı Mı? Rakı Fiyatları 2024 Güncel Fiyatlar

Rakı fiyatları açısından yeni bir zam gerçekleşti. Rakı içmeyi sevenleri etkileyecek bu haberle beraber hem 70’lik, hem de 100’lük rakıların tutarları güncellendi. Güncellenen fiyatlar raflara asıldı. Sizler için haberimizde güncel yeni rakı oranları hakkında bilgi verdik. 100’lük Yeni Rakı fiyatı 2024 için ne kadar oldu işte yanıtıİçindekilerYeni Rakı Kaç TL? Rakı Fiyatları Güncel Zamlar70 lik Rakı Fiyatı Ne Kadar? Rakı Fiyatları Yeni Rakı için Ne Kadar Oldu?2023 Yeni Rakı Fiyatı Ne Kadar? 35’lik Rakı Fiyatları100 lük Rakı Ne Kadar 2023? 150’lik Yeni Rakı FiyatlarıYeni Rakı Fiyatları Ne Kadar? Beylerbeyi Göbek Rakısı 100 cl’ Fiyat Yeni Rakı fiyatları, Beylerbeyi Göbek fiyat alabileceğiniz haberimizden güncel oranları öğrendikten sonra tekel bayilerden rakı alımını gerçekleştirebileceksiniz. Güncel fiyatlar ve oranlarla tüm rakıların fiyatları. Yeni Rakı Kaç TL? Rakı Fiyatları Güncel Zamlar Yeni Rakı fiyatları yeni yapılan zamlarla birlikte değişti. Üzüme eklenen etil alkolle elde edilen Rakı kendi kültürümüze ait alkollü bir içkidir. Bu nedenle ülkemizde rakı […]

Bira Fiyatları Ne Kadar? Bira Fiyatları 2024 Listesi

2023 bira fiyatları, Tuborg, Efes Pilsen ve diğer markalar açısından değişiyor. Şişeler büyüdükçe fiyatlarda da artış meydana geliyor. Henüz güncel 2023 fiyatları hakkında bilgi sahibi değilseniz haberimizi takip edebilirsiniz. Son dönemin güncel zamlarıyla beraber belirlenen Tuborg, Efes bira fiyatı sizleri haberimizin devamında bekliyor.İçindekiler1 Tane Bira Kaç Para? Markalara Göre 1 Tane Bira Fiyatları50 cl Carlsberg Bira Kaç TL? Carlsberg Bira FiyatlarıMigros Bira Kaç TL? 6’lı Bira Fiyatları MigrosEfes Bira Fiyatları Ne Kadar?Tuborg Gold Fiyat Kaç TL? Tuborg Bira FiyatlarıMiller Bira Fiyat Kaç TL? Miller Bira Fiyatları 6’lı bira fiyatları Migros, Carrefour gibi marketlerde değişik etiketlerden satılmaya devam ediliyor. Asgari ücrete yapılan zamların ardından bira etiketlerinde değişmeler yaşandı. İşte güncel en ucuz bira ve en pahalı bira seçenekleri… 1 Tane Bira Kaç Para? Markalara Göre 1 Tane Bira Fiyatları 6’lı bira fiyatları ya da tane ile satılan biraların fiyatı markalara göre değişiklik göstermektedir. 1 tane biranın ücreti de alacağınız marka ve […]

Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri ve Farklı Fonksiyonları

Akülü tekerlekli sandalye (https://expertmedikal.com/akulu-tekerlekli-sandalye) farklı model ve fonksiyonlara sahip olacak şekillerde engelli bireylerin hayatlarını daha kolay bir hâle getirebilmek için özenle tasarlanırlar. Teknolojinin geldiği noktada farklı inovasyonlara ev sahipliği yapan bu ürünler günümüzde engelli bireyler tarafından tercih edilirler. Yine günümüzde açılıp-kapanabilen veya katlanabilen, merdivenleri refakatçisi olmadan çıkabilen, engelli bireylerin doğrulabilmesini sağlayabilen tekerlekli sandalyeler de mevcuttur.İçindekilerNeden Medikal Expert? İnternetten tekerlekli sandalye siparişi vermeden dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da mevcuttur. Yazımızın devamında Medikal Expert web sitesinin ayrıcalıklarından bahsedecek ve bu web sitesini neden tercih etmeniz gerektiği konusunda ipuçları vereceğiz. Neden Medikal Expert? Medikal Expert tekerlekli sandalye (https://expertmedikal.com) başta olmak üzere birçok farklı medikal ürününü bulabileceğiniz bir web sitesidir. Öncelikli olarak farklı model ve fonksiyonlara sahip tekerlekli sandalyelere bu web sitesi üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Güvenli alışveriş yapabileceğiniz bu web sitesinde 7/24 teknik destek de alabilirsiniz. Yine satın aldığınız ürünlerin sertifikalı olması- kaliteli malzemelerden üretilmesi ve ağırlığının hafif olması nedeniyle de bu web sitesi […]

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz. Çerez Politikası & Gizlilik Politikası